Witajcie!

Jestem absolwentem gdańskiej Akademii Muzycznej.

Jestem organistą, pianistą, dyrygentem oraz kompozytorem. Muzyka jest moją pasją. Od najmłodszych lat, zajmuję się komponowaniem dzieł muzycznych. Muzyka jest czymś wyjątkowym, gdyż nie tylko dotyka ona sfery cielesnej (odczuwana jest przecież za pomocą zmysłu, którym jest słuch), lecz szczególnie wpływa na naszą sferę duchową. Dlatego tak ważne jest to, jakiej muzyki słuchamy.

 

Gdy pomysł kompozytora zaczyna przekształcać się w realnie brzmiące dzieło, staje się ono czymś unikatowym. Często bowiem bywa, że dany kompozytor stara się ukazać swoje dzieła poprzez swój indywidualny styl muzyczny. Nie jest to zadanie proste, gdyż niewątpliwie człowiek potrzebuje właściwego talentu, by tworzyć coś niepowtarzalnego.

 

Chciałbym, ażeby każdy kto będzie miał możliwość wysłuchania mojej muzyki - tworzonej bezpośrednio z serca - czuł, że daje mu ona wewnętrzny pokój, a także poprzez swoją treść ukazuje szlachetne wartości. Piękno bowiem, które człowiek dostał od Stwórcy, powinno być darem, którym dzielimy się z innymi.

 

Sprawdź co możesz zyskać wspierając mnie - kliknij na okienko PATRONITE.

 

Administrator strony:

Wojciech Dargacz.